Zatvori oglas

Samsung PlavaNakon revanša između južnokorejskog Samsung Bluea i evropskog Fnatic-a, tim koji sponzorira Samsung može proslaviti pobjedu. Uzbudljiva utakmica dva titana završena je čistom pobjedom Samsung Blue u 42. minuti rezultatom 11:16 i razlikom od 10 zlata. Samsungov plavi tim se već jednom susreo s Fnatic-om na ovogodišnjem Svjetskom prvenstvu u League Of Legends, kada mu nije bilo dovoljno i pretrpio poraz, zbog kojeg se, za razliku od sestrinske ekipe Samsung White, ne može pohvaliti čistim rezultatom, ali ipak osvaja drugu grupnu fazu sa čistom rukom.

Pre današnje utakmice sa Fnatic-om, Samsung Blue je igrao protiv kineskog LMQ-a, ali očekivano nisu dobili nijednu šansu i nakon 47 minuta meča Južnokorejci su imali Dade (Kassadin) na sredini, Acorn (Maokai) na vrhu, Spirit (Rengar) jungle, Deft (Twitch) u postavi ) ADC i Heart (Janna) podrška gotova. Danas je završena druga grupna faza turnira, a od 3. oktobra nas očekuje baraža u kojoj ćemo još jednom gledati nastupe oba Samsung tima.

// < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ / / < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ //Samsung Plava